Вратен вентил

Производство API портен вентил за нафта и гас, електрана, бродоградилиште, третман на вода, систем за наводнување и други апликации.Пополнување се отвора и затвора за да се контролираат медиумите.Достапно во ANSI, JIS, DIN, GB стандард за да го исполни вашиот стандард за гасоводот.Достапни се типови на пареа што расте и пареа што не се крева.
● Опсег на големини: 1/2 во до 20 инчи (големата големина може да се приспособи)
● Материјал: леано железо, леано челик, нерѓосувачки челик 304/316/316L, јаглероден челик
● Притисок: 10 до 100 бари (класа 150/300/600)
● Погодни медиуми: вода, масло, воздух, гас и други медиуми
● Сите посебни барања за вентилот на портата, ве молиме консултирајте се со нас и ние ќе ви помогнеме да го изберете вистинскиот вентил за портата и да ги зачувате трошоците и времето.
Оставете ја вашата порака
Оставете ја вашата порака
Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја